THE کارشناسی سیار خودرو DIARIES

The کارشناسی سیار خودرو Diaries

The کارشناسی سیار خودرو Diaries

Blog Article

کارشناسان فنی و تخصصی ما در هر نقطه از تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

تهران، محله شکوفه، هفده شهریور - میدان شهدا خیابان هفده شهریور خیابان حاجیان فرد پلاک ۴۵

با تامین خودرو آزمون کارشناسی سیار خودرو به راحتی قابل انجام است ، با توجه به روند رو به رشد خرید و فروش خودرو صفر و کارکرده در کشور و با توجه به کلاهبرداری هایی که در این زمینه اتفاق می افتد ، لازم است قبل از خرید و فروش ، خودرو مورد نظر تحت کارشناسی رنگ ، بدنه و فنی قرار بگیرد تا ایرادهای آن مشخص شود.

به دلیل اطلاعاتی که در زمینه ضعف و خرابی اتومبیل خودشان دارند بر آن می‌شوند تا توجه مشتری را از مشکلات موجود به هم بزنند.

در کارشناسی رنگ و بدنه، مواردی مانند رنگ‌شدگی، تعویض قطعات، آبرنگ، خط‌وخش، فرورفتگی، قلم‌گیری، آسیب‌دیدگی شاسی و سینی را بررسی می‌کنیم. این کارشناسی با تجهیزات به‌روز و کامل انجام می‌شود.

برای کارشناسی رنگ خودرو در محل، کارشناس باید میزان تغییر رنگ را تعیین کند. این شامل تعیین میزان رنگ‌های اصلی و فرعی است. کارشناسی رنگ، یکی از موارد مهم در زمان کارشناسی خودرو در محل است که باعث می‌شود قیمت واقعی خودرو مورد نظر مشخص شود.

با این حال ، همیشه اینطور نیست ، زیرا بستگی دارد که آنها برای انجام کارشناسی باید چه مسافتی را طی کنند.

اگرچه شدت گسل های الکتریکی بسیار متفاوت است ، اما بسیاری از آنها توسط یک مکانیک سیار قابل تشخیص و رفع هستند.

خیلی راضی‌ام از خدمات کارنامه. چون از شهرستان اومده بودم تهران و جایی رو نمی‌شناختم و به دیوار اعتماد داشتم از توی اپلیکیشن دیوار درخواست کارشناسی دادم. بعدش ماشین رو با خیال راحت‌تری خریدم.

خراب نبودن باتری شرط مهمی است البته اگر تعویض شده باشد باید مراقب باشید.

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود کارشناس سیار تهران طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

در این بررسی ها همچنین رنگ شدن قطعات مختلف ، بررسی های فنی ، بررسی کردن چپی بودن خودرو نیز انجام می شود.

اشتراک در وارد شدن اطلاع از نظرات جدید دنبال شده

گلگیر و..، وضعیت ترمز و فرمان، بررسی سلامت موتور و گیربکس، تست قطعات کامپیوتری

Report this page